Jsme tu proto, abyste začali s podnikáním mnohem snadněji

Květen 23rd, 2015 by

Zjistit si všechny zákony ohledně podnikání, vyřídit všechna lejstra a promrhat čas na úřady, jejichž fronty jsou doslova a do písmen nekonečné, se v dnešní době nikomu nechce. Read the rest of this entry »

Posted in Nezařazené | Comments Off on Jsme tu proto, abyste začali s podnikáním mnohem snadněji

Ideální do divadla

Květen 17th, 2015 by

Pokud rádi chodíte za kulturou, ať už na ples či do divadla, jistě oceníte krásné dámské šaty, kterými zaručeně upoutáte. Read the rest of this entry »

Posted in Nezařazené | Comments Off on Ideální do divadla

Buďte opatrní a prozřetelní

Květen 17th, 2015 by

 

Máte pořád co k placení a nemáte dostatečně velkou finanční rezervu? Můžete tedy využít něco, co je zcela legální a bez poplatku, rychlá půjčka. Read the rest of this entry »

Posted in Nezařazené | Comments Off on Buďte opatrní a prozřetelní

Využijte kvalitní druhy, ceny i krásu

Květen 16th, 2015 by

Pouze s námi, máte super šance, jaké druhy vybavení si koupit, aby vám vyhověly po všech stránkách. Read the rest of this entry »

Posted in Nezařazené | Comments Off on Využijte kvalitní druhy, ceny i krásu

Spolehlivá okna

Květen 12th, 2015 by

Co spatříte jako první, když vkročíte ke známým poprvé na návštěvu a vstoupíte do obývacího pokoje? Vynecháme-li jejich tváře při pozdravu, pak to bude velice pravděpodobně okno. Read the rest of this entry »

Posted in Nezařazené | Comments Off on Spolehlivá okna

Pěkné ubytování se těžko hledá

Květen 10th, 2015 by

Zbožňujete stylově zařízené pokoje, toaletu a koupelnu na pokoji, velké postele, dostatečný úložný prostor, možnost uvařit si kávu nebo lehký oběd? Chaty a chalupy k pronajmutí Uhorčík, Ilčík a Rajnoha nabízejí tu nejlepší péči. Read the rest of this entry »

Posted in Nezařazené | Comments Off on Pěkné ubytování se těžko hledá

Skoro žádná údržba

Květen 6th, 2015 by

Elektronická cigareta nemá skoro žádnou údržbu. Stačí, když ji občas celou rozeberete, jednotlivé části otřete do sucha a znovu smontujete. Dolévání náplně se provádí až po vyprázdnění celé nádržky. Výměna knotu stačí jednou za čtrnáct dní, nebo jednou za měsíc, podle toho, jak často kouříte.

Kouřit můžete i doma

Elektronickou cigaretu můžete kouřit i doma a nikdo nebude nic namítat, protože není cítit. Nic nenačichne nepříjemným zápachem. Ani záclony nebudou mít nažloutlou barvu, prostě vše bude v pohodě. To je další výhoda, kterou jistě ocení celá vaše rodina. I pro vás je to velká výhoda. Už nemusíte chodit na balkon nebo ven a posadíte-li se v teple domova na gauč k televizi k oblíbenému programu, nikdo nebude proti. Takže výhod je dost.

Posted in Nezařazené | Comments Off on Skoro žádná údržba

Kouřit se dá skoro všude

Květen 6th, 2015 by

Velkou výhodou elektronické cigarety je to, že můžete všude kouřit. Nebude vadit vaší rodině, když si zapálíte třeba doma v obývacím pokoji. Proč taky, vždyť není nic cítit a nevyfukujete ani žádný kouř, ale jen páru. Na zastávce autobusu to také nebude nikomu vadit. Lidé od vás nebudou odstupovat z obav, že by načichli, či dýchali, nezdraví vzduch.

Na nádraží, ve vlaku i restauracích

Nikdo se nad vámi nebude pohoršovat, když budete kouřit v restauraci. Můžete například ignorovat upozornění, že době oběda je kouření zakázáno. To pro vás prostě neplatí. Po dobrém obědě si můžete klidně zapálit. To platí třeba i o vlakovém nádraží. Tam je upozornění, zákazu kouření na každém rohu. To pro vás ovšem také neplatí. Klidně se nebojte a zapalte si.

Posted in Nezařazené | Comments Off on Kouřit se dá skoro všude

Poskytnou vám stejné uspokojení jako tabák

Květen 5th, 2015 by

Snažíme se přesvědčovat kuřáky tabákových výrobků, aby učinili rozhodný krok a jednou provždy s tabákem skončili. Read the rest of this entry »

Posted in Nezařazené | Comments Off on Poskytnou vám stejné uspokojení jako tabák

Vyřídíme vaše individuální nabídky na dlouhodobý pronájem

Duben 22nd, 2015 by

Stěhujete se do nového bytu a budete potřebovat převézt své vybavení? Tady máte dvě možnosti. Read the rest of this entry »

Posted in Nezařazené | Comments Off on Vyřídíme vaše individuální nabídky na dlouhodobý pronájem

« Previous Entries